top of page

Ružiná

Ideálne miesto pre rodinnú dovolenku pre 5 – 7 osôb (možnosť prístelky).

Z chodby je prístup do kúpeľne a na toaletu, do kuchyne a spoločenskej miestnosti.Na prvom poschodí je umiestnená veľká spoločenská miestnosť s Tv prijímačom, barovým pultom, krbom, 6 miestnym jedálenským stolom, sedacou súpravou a válendou.Na tom istom poschodí sa nachádza kuchyňa, v ktorej je k dispozícii chladnička, elektrická platňa, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka a kávovar, je prepojená s barovým pultom a spoločenskou miestnosťou.Stravovanie je možné prípravou jedla priamo na chate, v dedinke Divín, v motoreste Halier alebo v okrese Lučenec. Na druhom poschodí sa nachádzajú dve spálne. Jedna dvojlôžková a jedna trojlôžková miestnosť. Zároveň na hornom poschodí sa nachádza menší balkón.

Okolie chaty je trávnaté, obohatené listnatými a ihličnatými stromami. Nájdete tu aj množstvo rôznorodých rastlín, kvetov, trvaliek a ozdobných kríkov.K dispozícii je vonkajší krb vhodný na opekanie pri teplých večeroch a na drevenej terase možnosť stolovania pre 6 osôb.

K dispozícii pre športovo založených je basketbalový kôš.Pri chate je možnosť parkovania pre dve osobné autá.

Pri vodnej nádrži máte možnosť športového vyžitia. Najmä rybári si prídu na svoje, keďže v zmysle zákona č. 102/63 Zb. vodná nádrž Ružiná je vyhlásená za rybársky revír ako voda mimopstruhová.

Pre turistov sú zaujímavé žlté, modré a zelené trasy, ktoré vás zavedú do najbližšieho okolia, kde máte možnosť spoznať krásy daného okolia.

bottom of page